spining
قدمت اسپیینینگ یا دوچرخه ثابت به سال 1980 برمیگردد که توسط یک مربی ورزشی به نام جاناتان ابداع و پایه گذاری شد.دوچرخه سواران حرفه ای به منظور حفظ آمادگی عضلانی خود این رشته را بسیار موثر دانسته و دنبال میکنند.اسپینینگ حرفه ای همراه با مربی و به صورت گروهی انجام میگیرد.

hallux valgus
انحراف شست یا قوز شست یا هالوکس والگوس همگی به معنای کج شدن انگشت شست پا و بیرون زدگی استخوان کنار آن است.هالوکس به معنی شست و والگوس به معنی انحراف می باشد.کجی شست جز مشکلات شایعه ارتوپدی است که طی آن انگشت شست پا از فرم طبیعی خود خارج شده و به سمت دیگر انگشتان متمایل می شود؛ در این صورت استخوان کنار انگشت نیز بیرون زده و باعث بروز درد یا دیگر مشکلات ارتوپدی میشود.

perfect stepsکفش طبی که از جنس کتونی و از برند پرفکت استپس 2014و مدل  هلس واک که برنگ  سفید و بصورت اصل می باشد و تفاوتی که با دیگر کفش ها دارد فرم منحنی کف کفش می باشد که این تفاوت باعث کاهش فشار از روی ستون فقرات تا 43% و از مفاصل تا 33% و انتقال آن به عضلات شکم , ران و باسن و همچنین افزایش  چربی سوزی تا 60% می شود.

ALTERNATING PRESSURE MATTRESS
استفاده از تشک مواج جهت افرادی که دائم یا مدت زمان زیادی را در بستر سپری می‌کنند امری واجب به شمار می آید. بیماران در کما یا افراد گرفتار بستر همگی در معرض ابتلا به زخم بستر قرار دارند؛ زخم بستر ناشی از مقابله پوست و استخوان می باشد که بر اثر فشار وارده از سوی بستر ایجاد میشود. جلوگیری یا درمان نکردن این زخم منجر به گسترش آن و حتی عفونت می شود.

stick
عصا انواع مختلفی داشته که بر حسب هدف و نوع نیاز می توان بهترین انتخاب را داشت. در قدیم عصا همچون لباس جنبه ی حفظ ظاهر داشته و جز پوشش معقول محسوب میشده که البته امروزه این کاربرد عصا تقریبا منسوخ شده و درست همچون واکر یا ویلچر جز وسایل کمک حرکتی به حساب می آید که غالبا جهت کمک به حفظ تعادل در فرد آسیب دیده استفاده می شود.

صفحه 1 از 3