تشک مواج سلولی سوراخ دار QDC:800

0 رای دهی
552،000 تومان
موجود در انبار
کد کالا: 550711112
تشک مواج سلولی سوراخ دار :برای جلوگیری از بروز دردهای ناشی از ایجاد زخم بستر در طولانی مدت و انجام درمانهای خانگی, طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.
 برگشت به: تجهیزات پزشکی خانگی

حمل و نقل برای خرید های بالاتر از 900 هزار تومان رایگان میباشد

تضمین 7 روز تعویض کالا در صورت وجود مشکل

امکان پرداخت و خرید با تمامی کارت های عضو شتاب

برای راهنمایی در مورد خرید محصول میتوانید با شماره تلفن 32333232-071 تماس حاصل بفرمایید

قابلیت تحمل وزن 110 kg
جنس پارچه و سلول پی وی سی-نایلون
ضخامت  حداقل 35% میلیمتر
ارتفاع سلول 7/5سانتیمتر 3 اینچ
ابعاد(طول,عرض,ارتفاع) 180*80*7/5 سانتیمتر
تعداد سلول ها   1+24 عدد
   

تشک مواج سلولی سوراخ دار zyklusmend:QDC:800

تشک مواج سلولی سوراخ دار :برای جلوگیری از بروز دردهای ناشی از ایجاد زخم بستر در طولانی مدت و انجام درمانهای خانگی, طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است. 
تشک مواج مدل QDC:800 این تشک از جنس پی وی سی و نایلون بوده ,که متشکل از 24 سلول با ارتفاع 7/5 سانتیمتر است که به راحتی توسط دکمه های فشاری که برروی کفی مربوطه قابل تنظیم میباشد . که نصب ,استفاده و نگهداری این سلولها با قابلیت تنظیم آنها بر اساس وزن بیمار تعیین شده بسیار ساده می باشد و تعویض آنها در صورت بروز پارگی براحتی امکان پذیر می باشد . پمپ تشک را می توان در انتهای تخت بوسیله دو قلاب آویزان نمود. این تشک دارای محفظه ای می باشد که جدا شونده است و برای خروج ادرار و مدفوع در نظر گرفته شده است.این محفظه جدا شونده در زیر باسن بیمار بستری بر روی تخت قرار گرفته است پرستار بیمار می تواند با انجام چند حرکت ساده امکان دفع را برای بیمار بستری شده بوجود آورد .این ابتکار ضمن ایجاد روشی مدرن در پرستاری و مراقبت از بیمار امکان دفع را بدون نیاز به هر گونه حرکت و ترک بستر برای بیمار فراهم آورده و با تسکین درد بیمار از فشار کاری پرستار نیز می کاهد.با این تفاسیر ما به شما تشک مواج سلولی سوراخ دار را به شما پیشنهاد میدهیم .

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تشک مواج سلولی سوراخ دار QDC:800